Su Maymunu 900 Adet

popüler olan su maymunu, hala birçok evde süs amaçlı olarak kullanılıyor. Su maymunu bir hayvan mıdır ya da canlı mıdır? Suda nasıl büyür ve bölünür? İşte su maymunu hakkında her şey

% 34
İndirim

15,90 TL

10,50 TL KDV DAHİL
Stoklarımızda [3] Adet
Ürün Kodu: 

Su Maymunu

Kapıda Ödeme Olarak gÖnderilmemektedir.
Bu küçük renkli toplar çok güzel görünebilir fakat sanıldığı kadar masum değil! Su maymunu nedir, canlı mıdır? Su maymunu suda nasıl bölünür?

popüler olan su maymunu, hala birçok evde süs amaçlı olarak kullanılıyor. Su maymunu bir hayvan mıdır ya da canlı mıdır? Suda nasıl büyür ve bölünür? İşte su maymunu hakkında her şey…

Su maymunu, ilk aldığınızda sayıca azdır. Birkaç tane küçük top şeklinde bir maddedir. Birçok rengi bulunan bu madde, kendinden 400 kat büyüklüğe ulaşabilmektedir. Nano teknoloji ürünü olan bu madde, suya konulduğunda saatler içinde şişerek büyür ve birkaç gün içinde büyüme sonucu bölünebilir. Bölünmesi bu maddenin canlı olduğunu göstermez. Su maymunu canlı değildir. Avucunuzda sıktığınızda parçalanan su maymununun asıl adı “kristajel”dir. Ancak halk arasında ismi su maymunu olarak bilinmektedir.

Ürün Rengi: karışık Renkler

Paket İçeriği: Renkli su maymunu (900 Adet)

 

Siparişinizin sorunsuz teslimatı için gerekli adresi üyelik bilgilerinizden kontrol ediniz.

Siparişiniz Sürat Kargo ile vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. İletişim numaranızdan aranırsınız. 2 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir. 

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. 
 
Ürününüzde hasar olması ya da yanlış ürün olması durumunda kargo yetkilisinin tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz. Ve bize bilgi veriniz en hızlı şekilde problem giderilecektir.
 
3 iş günü içinde ürününüz gelmediği takdirde mutlaka bizimle iletişime geçiniz.
 
 
Müşteri Hizmetleri Online Destek' den yardım alabilirsiniz.
 
 (7/24) Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz; 0212 220 00 61
 
Müşteri Hizmetleri E-Mail. siparis@durbuldum.com

 

Su Maymunu 900 Adet Yorumları
Yorum Sayısı: [0]
Mükemmel
(0)
%0
Çok iyi
(0)
%0
İyi
(0)
%0
İdare eder
(0)
%0
Kötü
(0)
%0
Ortalama Puan
Henüz puan verilmemiş

HAVALE İLE
10,50 TL
KAPIDA ÖDEME İLE
18,00 TL
KREDİ KARTI İLE

BENZER ÜRÜNLER

0 ---
Henüz Sepetinize Ürün Eklemediniz
bura
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...