Sızdırmazlık Bandı Sızdırmazlık Yapışkanı 38mmX3,2M Beyaz

bizim sızdırmazlık şeridi esnek PVC malzeme yapılır, su geçirmez, yalıtkan, kalıp geçirmez ve yağ geçirmez. bu mükemmel sızdırmazlık için dikişleri kenarları gaz sobası, lavabo, havza, küvet ve duvarlar, karanlık oluyor ve onları engelleyen küflü ve mutfak ve banyo temiz ve düzenli tutmak. bu esnek kırışık tasarımı ile, sıkıca olabilir bu yüzden mühür dikişleri. arka üzerinde tutkal vardır,

% 70
İndirim

50,00 TL

15,00 TL KDV DAHİL
Stoklarımızda
Ürün Kodu: 

Lavabo Kenarı Sızdırmazlık Şeridi Yapışkanı

Bizim sızdırmazlık şeridi esnek PVC malzeme yapılır, su geçirmez, yalıtkan, kalıp geçirmez ve yağ geçirmez. bu mükemmel sızdırmazlık için dikişleri kenarları gaz sobası, lavabo, havza, küvet ve duvarlar, karanlık oluyor ve onları engelleyen küflü ve mutfak ve banyo temiz ve düzenli tutmak. bu esnek kırışık tasarımı ile, sıkıca olabilir bu yüzden mühür dikişleri. arka üzerinde tutkal vardır, doğrudan ilgili alana üzerinde sopa çok kolay, ve bu toplantı için farklı talepleri herhangi uzunluk içine kesilmiş olabilir.
yüksek kaliteli PVC malzeme yapılmış, su geçirmez, yalıtkan, kalıp geçirmez, yağ geçirmez, sağlam ve dayanıklı.
esnek PVC sızdırmazlık şeridi ile kırışık tasarım, bu yüzden sıkıca için 90 derece içine katlanmış olabilir sızdırmazlık dikişleri arasında duvarlar.
arka üzerinde tutkal vardır, kullanmak için çok uygun, sen doğrudan ilgili alana gözyaşı ve onu sopa. ama yapışmasını önce, yapıştırma yüzeyi temiz ve kuru tutun lütfen.
kullanımı kolay ve trim, sen trim içine ihtiyacınız uzunluğu, kullanmak için pratik ve israfı azaltmak.
yaygın sızdırmazlık dikişleri gaz sobası, lavabo, havza, küvet ve duvarlar, küflü ve siyah görmesini onları önlemek olabilir, mutfak ve banyo temiz ve düzenli tutmak.
malzeme: PVC
renk: Beyaz, gri
Paket İçeriği: 1 Adet 3.2 Mx 38mm 
Lavabo Kenarı Sızdırmazlık Şeridi Yapışkanı
Sızdırmazlık Bandı Sızdırmazlık Yapışkanı 38mmX3,2M Beyaz Yorumları
Yorum Sayısı: [0]
Mükemmel
(0)
%0
Çok iyi
(0)
%0
İyi
(0)
%0
İdare eder
(0)
%0
Kötü
(0)
%0
Ortalama Puan
Henüz puan verilmemiş

HAVALE İLE
15,00 TL
KAPIDA ÖDEME İLE
22,50 TL
KREDİ KARTI İLE

BENZER ÜRÜNLER

0 ---
Henüz Sepetinize Ürün Eklemediniz
bura
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...