Pronto Med Suda Çikmayan Yara Bandi

Kaza geliyorum demez!! Çoğu zaman görünmez kazalarla kimi zaman büyük kimi zamanda küçük yaralar açarız vücudumuzda. İşte o yaraların üzerine yaptığımız yara bantları suyu gördüğü gibi hemen çıkar. Suda Çıkmayan Yara Bandı sayesinde haralarınız mikrop kapmaktan kurtulacak ve kısa srede iyileşecektir.

% 24
İndirim

14,50 TL

11,00 TL KDV DAHİL
Stoklarımızda [3] Adet
Ürün Kodu: 

Pronto Med Suda Çıkmayan Yara Bandı

Kaza geliyorum demez!! Çoğu zaman görünmez kazalarla kimi zaman büyük kimi zamanda küçük  yaralar açarız vücudumuzda. İşte o yaraların üzerine yaptığımız yara bantları suyu gördüğü gibi hemen çıkar. Pronto Med Suda Çıkmayan Yara Bandı sayesinde haralarınız mikrop kapmaktan kurtulacak ve kısa srede iyileşecektir.

Denizde, evde, tatilde su ile haşır neşir olduğunuz her  ortamda güvenle kullanabileceğiniz Suda Çıkmayan Yara Bantları toplamda 20 adettir.

İtalyan ürünü olan  Pronto Med Suda Çıkmayan Yara Bandı Avrupadan ithal edilmektedir. Dermatolojik Testten geçmiştir.Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

Paket İçeriği: 20 adet Pronto Med Suda Çıkmayan Yara Bandı

Siparişinizin sorunsuz teslimatı için gerekli adresi üyelik bilgilerinizden kontrol ediniz.

Siparişiniz Sürat Kargo ile vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. İletişim numaranızdan aranırsınız. 2 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir. 

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. 
 
Ürününüzde hasar olması ya da yanlış ürün olması durumunda kargo yetkilisinin tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz. Ve bize bilgi veriniz en hızlı şekilde problem giderilecektir.
 
3 iş günü içinde ürününüz gelmediği takdirde mutlaka bizimle iletişime geçiniz.
 
 
Müşteri Hizmetleri Online Destek' den yardım alabilirsiniz.
 
 (7/24) Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz; 0212 220 00 61
 
Müşteri Hizmetleri E-Mail. siparis@durbuldum.com

 

Pronto Med Suda Çikmayan Yara Bandi Yorumları
Yorum Sayısı: [0]
Mükemmel
(0)
%0
Çok iyi
(0)
%0
İyi
(0)
%0
İdare eder
(0)
%0
Kötü
(0)
%0
Ortalama Puan
Henüz puan verilmemiş

HAVALE İLE
11,00 TL
KAPIDA ÖDEME İLE
18,50 TL
KREDİ KARTI İLE

BENZER ÜRÜNLER

0 ---
Henüz Sepetinize Ürün Eklemediniz
bura
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...