Kamp Duşu - Camping Shower 20 LT

Kamp sezonu açıldı ama kampta nerde yıkanacağım diye düşünmeye son veren ilginç ürün Kamp Duşu-Camping Shower sizlerle..

% 14
İndirim

69,00 TL

59,00 TL KDV DAHİL
Stoklarımızda [2] Adet
Ürün Kodu: 

Kamp Duşu - Camping Shower 20 LT

Kamp sezonu açıldı ama kampta nerde yıkanacağım diye düşünmeye son veren ilginç ürün Kamp Duşu-Camping Shower sizlerle.. Sırtladınız çadırınızı bir süre yoksunuz. Doğayla başbaşa huzurun en doruk noktası olan oksijeni bol alanlara doğru koyuldunuz yola. Belki bir orman içerisinde belki de bir deniz kısında hiç farketmez. Tatil her zaman ve her nerede olursa olsun insanı şehrin kalabalığından uzaklaştıran en güzel şey.

Pek kamp yapması güzel de zaruri ihtiyaçlarınızı nasıl gidereceksiniz. Kimi kamp alanlarında tuvalet dahi bulunmazken siz duşunuzu nerde alacaksınız. Peki kalabalıktan uzaklaşıp tekrar kalabalık içerisinde bulunan otel benzeri kamp bölgelerine değilse yolculuğunuz. İşte  ozaman Kamp Duşu-Camping Shower imdadınıza koşuyor. Dağdan gelen yada dereden akan civi gibi kaynak suyunu içerisine doldurun ve başlayın yıkanmaya. Üstelik suyunuzu bikaç saat önceden doldurup güneşte bekletirseniz su sıcaklığın da dilediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Böylece civi gibi sularda yıkanmak zorunda kalmayacaksınız. Serinlemek yada ferahlamak için deniz suyunun soğukluğu bizcede yeterli :)

20 LT su deposu olan Kamp Duşu- Camping Shower ayrıca duş başlığı ve hortuma da sahiptir. Kolayca bir ağaca ip yardımı ile asabilir bulaşıklarınız yada çamaşırlarınızı yıkamada da kullanabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

Ürün Ölçüsü: 20 LT su hacmi

Ürün Rengi: Siyah

Paket İçeriği: 1 adet 20 LT Kamp Duşu, 1 adet hortum, 1 adet duş başlığı

Siparişinizin sorunsuz teslimatı için gerekli adresi üyelik bilgilerinizden kontrol ediniz.

Siparişiniz Sürat Kargo ile vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. İletişim numaranızdan aranırsınız. 2 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir. 

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. 
 
Ürününüzde hasar olması ya da yanlış ürün olması durumunda kargo yetkilisinin tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz. Ve bize bilgi veriniz en hızlı şekilde problem giderilecektir.
 
3 iş günü içinde ürününüz gelmediği takdirde mutlaka bizimle iletişime geçiniz.
 
 
Müşteri Hizmetleri Online Destek' den yardım alabilirsiniz.
 
 (7/24) Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz; 0212 220 00 61
 
Müşteri Hizmetleri E-Mail. siparis@durbuldum.com

 

Kamp Duşu - Camping Shower 20 LT Yorumları
Yorum Sayısı: [0]
Mükemmel
(0)
%0
Çok iyi
(0)
%0
İyi
(0)
%0
İdare eder
(0)
%0
Kötü
(0)
%0
Ortalama Puan
Henüz puan verilmemiş

HAVALE İLE
59,00 TL
KAPIDA ÖDEME İLE
66,50 TL
KREDİ KARTI İLE

BENZER ÜRÜNLER

0 ---
Henüz Sepetinize Ürün Eklemediniz
bura
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...