Intex Oyun Havuzu 305 x 76 cm

Intex Oyun Havuzu sayesinde 3,8 tonluk su hacmiyle aile fertleri ile neşelenirken sıcak aylarda serinlemenin sonuna kadar keyfini çıkartın.

% 38
İndirim

1100,00 TL

680,00 TL KDV DAHİL
Stoklarımızda
Ürün Kodu: 

Intex Oyun Havuzu

teslimat süresi 5-10 gün sürmektedir.Kapıda Ödeme Yapılmamaktadır. 
Intex Oyun Havuzu sayesinde 3,8 tonluk su hacmiyle aile fertleri ile neşelenirken sıcak aylarda serinlemenin sonuna kadar keyfini çıkartın. 305 x 76 cm boyutundaki Intex Oyun Havuzu su içeriği %80 dolulukta iken 3.853 litre su almaktadır. Kısa sürede kurulabilir. Hava halkası sayesinde kolay kolay taşma yapmaz. Kaliteli kaplama ölçüleriyle 0,35 mm zemin kaplaması kalınlığı, 0,58 mm duvar kaplaması kalınlığı, 0,36 mm hava halkası kaplama kalınlığına sahiptir. Buda iyi bir denge ve güvenlik temin eder. Ürün paketine dahil kartuşlu filtre düzeneği ECO 3,407 l/h en optimum filtrelemeyi sağlamaktadır. Zemin koruma örtüsü ilave koruma sağlar. Dilerseniz vinil örtü edinerek kullanım dışı zamanlarda Intex Oyun Havuzu üstü örtülerek temiz kalması sağlanabilir. Filtreleme sistemi için elektrik bağlantısı gerekmektedir.

Not: Aynı marka ve kalitede en büyük ebatlardaki Easy Set Pool Bahçe Havuzunun videosu aşşağıdadır.

Ürün Özellikleri

Ürün Ölçüleri: 305 x 76 cm

Ürün Rengi: Mavi

Paket İçeriği: 1 adet Intex Oyun Havuzu + filte

NOT: Sipariş verildikten sonra 10-15 gün içerisinde teslimat gerçekleştirilir.

Malzeme dayanıklılığı ve kalite

Malzeme Dayanıklılığı ve Kalite

3 tabaka Super-Tough materyali, geri akış önleyicili hava vanası, 2 kez emniyete alınmış boşaltma vanası, boşaltma tertibatı, filtre tertibatı kapatma donanımına sahiptir. Pekala nedir bu Super-Tough materyali? Bu havuzun kenarlarını ve zemini oluşturan madde özel olarak 3 tabaka Super-Tough malzemesinden oluşturulmuştur. Dayanıklılığı yüksek bu materyal ile iki taraflı, kalın, PVC'li polyester astar kumaştan yapılmaktadır. Bu sayede de benzine, yağa ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır. Aşınmaya, çarpmaya ve güneş ışınlarına karşı çok dayanıklıdır.

 

 

 

denge ve güvenlik

Denge ve güvenlik

Intex tasarımı olan şişme havuz, hiç bir metal payanda ve destek elemanlarına gerek kalmadan maksimum denge sağlar. Böylece sizi rahatsız edebilecek ve risk oluşturabilecek tüm malzemelerde kullanımı zorlaştırmaz.

 

 

 

Hava Halkası ve Hava Vanası

Şişirilerek kullanıma hazır hale gelen hava halkaları ile suyun taşması engellenir. Şişme esnasında hava sızıntısının en aza indirilmesi için geri akış önleyicisine sahiptir.

 

 

 

 

Boşaltma ve Emniyet

Standart donanımında bulunan vidalanabilir boşaltma vanası ve basınç kilitli ikinci bir boşaltma vanasına (iç kısımda) sahiptir. Bu sayede maksimum emniyet ile kazara boşaltıma da engel olunur.

 

 

 

 

Pratik Yardımcı

Temel donanımda bulunan malzemeler ile kolay ve hızlıca boşaltabilirsiniz. Hortum bağlantılı drenaj musluğu bu işe yaramaktadır. Boşaltım vanasına bahçe hortumunu vidalayarak ekstra pompalara gerek olmaksızın basitçe boşaltın.

 

 

 

 

Filtre tertibatı bağlantısı

Standart olarak 32 mm çaplı hortum bağlantıları ile Intex Filtre düzeneği bulunmaktadır. Problemsiz bağlantılar ile optimum filtre performansı sağlanır. Havuzunuzun dilerseniz filtre teknolojisiz kullanıma alabilirsiniz. Örneğin, bakım yapmak kartuşları değiştirmek yada filtre pompanızı çalıştırmak istemeyebilirsiniz. Sorun değil! Temel donanım kapsamında teslim edilen başlıklar sayesinde filtre bağlantısının tamamlanması sağlanır. Bu başlıklar havuz kaplamasının iç tarafındaki filtre bağlantılarını kapatmak içindir. Hızlı, kolay ve etkin!

 

 

 

 

 

 

 

LÜTFEN TEDARİK SÜRESİ VE

ŞEHİRDIŞI GÖNDERİMLER HAKKINDA BİLGİ ALINIZ

Siparişinizin sorunsuz teslimatı için gerekli adresi üyelik bilgilerinizden kontrol ediniz.

Siparişiniz Sürat Kargo ile vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. İletişim numaranızdan aranırsınız. 2 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir. 

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. 
 
Ürününüzde hasar olması ya da yanlış ürün olması durumunda kargo yetkilisinin tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz. Ve bize bilgi veriniz en hızlı şekilde problem giderilecektir.
 
3 iş günü içinde ürününüz gelmediği takdirde mutlaka bizimle iletişime geçiniz.
 
 
Müşteri Hizmetleri Online Destek' den yardım alabilirsiniz.
 
 (7/24) Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz; 0212 220 00 61
 
Müşteri Hizmetleri E-Mail. siparis@durbuldum.com

 

Intex Oyun Havuzu 305 x 76 cm Yorumları
Yorum Sayısı: [0]
Mükemmel
(0)
%0
Çok iyi
(0)
%0
İyi
(0)
%0
İdare eder
(0)
%0
Kötü
(0)
%0
Ortalama Puan
Henüz puan verilmemiş

HAVALE İLE
680,00 TL
KAPIDA ÖDEME İLE
687,50 TL
KREDİ KARTI İLE

BENZER ÜRÜNLER

0 ---
Henüz Sepetinize Ürün Eklemediniz
bura
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...