Boks Reflex Topu Kırmızı

Boks refleks hız yumruk topu Sanda Boxer kaldırma reaksiyon kuvveti el göz eğitim seti stres spor boks Muay Thai egzersiz

45,00 TL KDV DAHİL
Stoklarımızda [2] Adet
Ürün Kodu: 

Boks Reflex Topu

Malzeme: boks topu
PU topu ağırlık: 20g
Halat uzunluğu: 80cm
Özellik:
1. Tenis topundan çok daha hafif ve yumuşak olması için özel olarak tasarladık, bu yüzden korumasız ve herkes yüzlere, gözlere vurmaktan endişe etmeden tadını çıkarabilir. Burunlar ve yumruklar da çok daha güvenli.
2. Bu ilginç bir egzersiz sağlarken reaksiyon, çeviklik, delme hızı, beceri ve el göz koordinasyonu mücadele yardımcı olabilir.
3. Spor bisikleti üzerinde ağırlık ve uzun saatler kaldırma, uyum sağlamanın tek yolu değildir! Aslında, dövüş topu daha iyi ve çok daha zorlayıcı olabilir. Geri tepme topunun tahmin edilemezliği, yumrukların yoğunluğu ile birleştiğinde kollarınızı, göğsünüzü, omuzlarınızı ve üst sırtınızı yakacak, kalori yakma ve klima için mükemmel. Ayrıca, çok ekleniyor.
4. Spor salonuna gitmek, kafa bandını takmak, eğlenmek ve vücudunuzu 15-20 dakika içinde yakmak zorunda değilsiniz! İş molaları veya okul molaları veya hatta plaj ve park için mükemmel olan bu odak delme çantası birçok kalori yakacak ve uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.
Boks Reflex Topu Kırmızı Yorumları
Yorum Sayısı: [0]
Mükemmel
(0)
%0
Çok iyi
(0)
%0
İyi
(0)
%0
İdare eder
(0)
%0
Kötü
(0)
%0
Ortalama Puan
Henüz puan verilmemiş

HAVALE İLE
45,00 TL
KREDİ KARTI İLE

BENZER ÜRÜNLER

0 ---
Henüz Sepetinize Ürün Eklemediniz
bura
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...