360 Derece Dönen Kablosuz Sensörlü Lamba

360 Derece Dönen Kablosuz Sensörlü Lamba sayesinde elektrikler kesilse bile karanlıkta kalmayacaksınız; sensörlü, kablosuz lamba ile çözüme kavuşun!

% 24
İndirim

49,99 TL

38,00 TL KDV DAHİL
Stoklarımızda
Ürün Kodu: 

360 Derece Dönen Kablosuz Sensörlü Lamba

360 Derece Dönen Kablosuz Sensörlü Lamba sayesinde elektrikler kesilse bile karanlıkta kalmayacaksınız; sensörlü, kablosuz lamba ile çözüme kavuşun! Herhangi bir kablolamaya lüzum olmayan dolayısıyla çirkin kablolama görüntülerinden sizi kurtaran akılcı bir üründür. 360 derece oynatılabilen ister kapıya ister duvara pratik bir şekilde vidalayabileceğiniz orjinal bir üründür. Ev, ofis, apartman, yazlık, garaj, balkon, bahçe, kömürlük gibi aklınıza gelebilecek daha bir çok yerde dilediğiniz gibi kullanın. 360 Derece Dönen Kablosuz Sensörlü Lamba ışıkları sürekli açık unutanların kesesine tasarruf sağlayacak akıllı bir üründür. Nasıl mı? Tabi ki, hareket sensörü sayesinde hareket algıladığı anda yanmaya başlar ve hareket sona erene kadar yanmaya devam eder. Ürün pillidir.

Ürün Özellikleri

Ürün Rengi: Beyaz

Paket İçeriği: 1 adet 360 Derece Dönen Kablosuz Sensörlü Lamba; ürüne piller dahil değildir.

Siparişinizin sorunsuz teslimatı için gerekli adresi üyelik bilgilerinizden kontrol ediniz.

Siparişiniz Sürat Kargo ile vermiş olduğunuz teslimat adresine getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. İletişim numaranızdan aranırsınız. 2 gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir. 

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. 
 
Ürününüzde hasar olması ya da yanlış ürün olması durumunda kargo yetkilisinin tutanak tutmasını isteyerek ürünü bize geri gönderiniz. Ve bize bilgi veriniz en hızlı şekilde problem giderilecektir.
 
3 iş günü içinde ürününüz gelmediği takdirde mutlaka bizimle iletişime geçiniz.
 
 
Müşteri Hizmetleri Online Destek' den yardım alabilirsiniz.
 
 (7/24) Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz; 0212 220 00 61
 
Müşteri Hizmetleri E-Mail. siparis@durbuldum.com

 

360 Derece Dönen Kablosuz Sensörlü Lamba Yorumları
Yorum Sayısı: [1]
Mükemmel
(1)
%100
Çok iyi
(0)
%0
İyi
(0)
%0
İdare eder
(0)
%0
Kötü
(0)
%0
Ortalama Puan
5.0

Kullanışlı
Esmira Sultanova
 - 20.05.2018
Açıklamada yazıldığı gibi.
HAVALE İLE
38,00 TL
KAPIDA ÖDEME İLE
45,50 TL
KREDİ KARTI İLE

BENZER ÜRÜNLER

0 ---
Henüz Sepetinize Ürün Eklemediniz
bura
3D Secure Ödeme İşlemi için
Bankanıza Yönlendiriliyorsunuz...